iPad Versiyonu

Yardıma muhtaç çocuklar için el ele

Cemiyet hayatının ‘İyilik Melekleri’ Burcu Hattat ve Özge Peker “Eğlenmek her çocuğun hakkı” dedi ve minikler için eğlenceli bir etkinlik düzenledi.


   
   
   
   
Add to Flipboard Magazine.
   
  FOTOĞRAF: Bülten
4.3.2017
Yardıma muhtaç çocuklar için el ele

İstanbul cemiyet hayatında, hayırseverlikleri ile isimlerini sıkça duyduğumuz Burcu Hattat ve Özge Peker’in proje sahipliğinde hayat bulan Hunny Bunny Çocuk Şenliği, bu yıl ilk kez gerçekleşmesine karşın büyük ilgi gördü. 
Yaşadıkları ya da mücadelesini verdikleri her ne olursa olsun tüm çocukların eşit şartlarda eğlenme hakkının olduğu vurgulanan bu anlamlı etkinlikte 360 minik eğlence dolu bir gün geçirdi.  

Sosyal yardım kurumlarından ve sevgi evlerinden gelen kimsesiz çocuklar, derneklerinin nezaretinde otizm ve down sendromu ile yaşamayı öğrenen çocuklar, Suriye ve Halep’ten gelen göçmen çocuklar aynı çatı altında coşkulu bir kalabalıkla birlikte vakit geçirmenin ve eğlenmenin tadını çıkardı. 

Ünlü isimler çocuklar için bir arada
Muazzez Ersoy, İpek Açar, İskender Paydaş, Linet Menasi, Aslı Hünel, Derya Uluğ ve Simge Sağın gibi ünlü sanatçıların da katıldığı Hunny Bunny Çocuk Şenliği’nde minikler sevdikleri şanatçılarla birlikte şarkılar söyleyip, bol bol dans ettiler. 

Tüm gün kendileri için hazırlanmış olan eğlence parkurlarında, şişme botlarda, oyun alanlarında hem eğlenen hemde eğitici atölyelerde öğrenmenin eğlenceli tarafını keşfeden çocukların keyfi görülmeye değerdi. 
Yetişkinleri de unutmayan Hunny Bunny Çocuk Şenliği’nde katılımcılar, fuaye alanında açılan stantlardan bol bol alışveriş yapma imkanı da buldular. 

Burcu Hattat ve Özge Peker, Hunny Bunny Çocuk Şenliği projesi içerisinde TOGEM-Der (Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Merkezi)ile işbirliği içerisinde olup ‘Ana sınıfsız Okul Kalmasın’ projesine de katkıda bulundular.
   
   
   
   
Add to Flipboard Magazine.
   
   


İÇERİK HABERCİSİ

LIFESTYLE KATEGORİSİNE AİT EN GÜNCEL İÇERİKLERİNDEN HABERDAR OLMAK İÇİN
HEMEN E-MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN
BENZER HABERLER

Çocuklarda süt dişleri
 
İbrahim Ahmed Acar eskrimde tarih yazdı
 
Neden kedi videolarına tıklıyoruz?

Dönerci Serkan Usta
 
Kilo vermek için yalnız yemek yiyin
 
Gökyüzündeki sosyal kulüp
LIFESTYLE KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

Karl Lagerfeld Türkiye'deki ilk mağazasını Nişantaşı'nda açtı
 
Vertu ve Bentley’den beş yıl sürecek akıllı telefon işbirliği
 
Ferrari’nin son şaheseri F12 berlinetta baş döndürüyor

En değerli saat markalarından Patek Philippe geleceğini işliyor
 
Galata’nın yeni gözdesi Robin's'te Fransız yemeğine ne dersiniz?
 
İkinci el Chanel çantalar değerli, Marc Jacobs’lar değil
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X