Yardıma muhtaç çocuklar için el ele

Cemiyet hayatının ‘İyilik Melekleri’ Burcu Hattat ve Özge Peker “Eğlenmek her çocuğun hakkı” dedi ve minikler için eğlenceli bir etkinlik düzenledi.


  FOTOĞRAF: Bülten
4.03.2017
Yardıma muhtaç çocuklar için el ele

 

 

 

 

İstanbul cemiyet hayatında, hayırseverlikleri ile isimlerini sıkça duyduğumuz Burcu Hattat ve Özge Peker’in proje sahipliğinde hayat bulan Hunny Bunny Çocuk Şenliği, bu yıl ilk kez gerçekleşmesine karşın büyük ilgi gördü. 
Yaşadıkları ya da mücadelesini verdikleri her ne olursa olsun tüm çocukların eşit şartlarda eğlenme hakkının olduğu vurgulanan bu anlamlı etkinlikte 360 minik eğlence dolu bir gün geçirdi.  

Sosyal yardım kurumlarından ve sevgi evlerinden gelen kimsesiz çocuklar, derneklerinin nezaretinde otizm ve down sendromu ile yaşamayı öğrenen çocuklar, Suriye ve Halep’ten gelen göçmen çocuklar aynı çatı altında coşkulu bir kalabalıkla birlikte vakit geçirmenin ve eğlenmenin tadını çıkardı. 

Ünlü isimler çocuklar için bir arada
Muazzez Ersoy, İpek Açar, İskender Paydaş, Linet Menasi, Aslı Hünel, Derya Uluğ ve Simge Sağın gibi ünlü sanatçıların da katıldığı Hunny Bunny Çocuk Şenliği’nde minikler sevdikleri şanatçılarla birlikte şarkılar söyleyip, bol bol dans ettiler. 

Tüm gün kendileri için hazırlanmış olan eğlence parkurlarında, şişme botlarda, oyun alanlarında hem eğlenen hemde eğitici atölyelerde öğrenmenin eğlenceli tarafını keşfeden çocukların keyfi görülmeye değerdi. 
Yetişkinleri de unutmayan Hunny Bunny Çocuk Şenliği’nde katılımcılar, fuaye alanında açılan stantlardan bol bol alışveriş yapma imkanı da buldular. 

Burcu Hattat ve Özge Peker, Hunny Bunny Çocuk Şenliği projesi içerisinde TOGEM-Der (Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Merkezi)ile işbirliği içerisinde olup ‘Ana sınıfsız Okul Kalmasın’ projesine de katkıda bulundular.HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

'Yerli yemek kartı hayatı kolaylaştıracak'
 
 Borsa güne yükselişle başladı
 
Teknoloji Zirvesi'nde gündem yerli ve milli üretim

'Her 100 kilometreye bir havalimanı'
 
Borsa, güne düşüşle başladı
 
İşte yeni havalimanının inşaatında son durum
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X