iPad Versiyonu

Vestel, Endüstriyel Mükemmellik Ödülleri’nde Avrupa şampiyonu

Vestel, Endüstriyel Mükemmellik Ödülleri/ Industrial Excellence Award 2016 yarışmasında şampiyon olan ilk Türk firması oldu


   
   
   
   
Add to Flipboard Magazine.
   
  FOTOĞRAF: Fortune Digital
5.12.2016
Vestel, Endüstriyel Mükemmellik Ödülleri’nde Avrupa şampiyonu

Vestel, temmuz ayında Koç Üniversitesi, WHU-Otto Be- isheim School of Management, INSEAD ve Avrupa’nın önde gelen diğer işletme okulları ile ortaklaşa düzenlenen Endüstriyel Mükemmellik Ödülleri/ Industrial Excellence Award 2016 yarışmasının Türkiye şampiyonu olarak ülkemizi Avrupa’daki finallerinde temsil etmeye hak kazanmıştı.

Almanya’da düzenlenen, Fransa, Almanya, Hollanda, İtalya, İspanya, İsviçre ve İngiltere birincilerinin katıldığı yarışmada Vestel rakiplerini geride bırakarak şampiyon olan ilk Türk firması oldu. Önceki yıllarda Volkswagen ve Bentley gibi dünya devlerinin şampiyon olduğu yarışmada Vestel Seat, Audibene ve Zalando gibi güçlü rakiplerini geride bırakarak şampiyonluğa ulaştı.

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan ödülle ilgili yaptığı açıklamada, “Avrupa’nın en büyük fabrikalarından biri olan Vestel’de endüstriyel mükemmelliği yakalamak için Ar-Ge ve inovasyona bü- yük yatırım yapıyor, Endüstri 4.0 dönüşümünü de önce- likli işimiz olarak görüyoruz. Vestel olarak iki yıldır büyük yatırım yaptığımız Endüstri 4.0 dönüşümünün gerçek- leşmesi ile inovasyon ve teknoloji adaptasyonu hızlanacak.

Fabrikamızın akıllanması ile uçtan uca süreçlerin birbirleriyle daha da bağlantılı hale gelmesi, üretim hatlarının daha çevik ve uyumlu çalışmasını sağlayacak. Türkiye’de Endüstri 4.0 dönüşümünü ilk tamamlayan fabrikanın Vestel olması konusunda iddialıyız. Aldığımız bu ödül ile de endüstriyel mükemmellik için yürüttüğümüz çalışmalarımızın ne kadar doğru olduğunu görmüş olduk” dedi.
   
   
   
   
Add to Flipboard Magazine.
   
   


İÇERİK HABERCİSİ

FORTUNE DİJİTAL KATEGORİSİNE AİT EN GÜNCEL İÇERİKLERİNDEN HABERDAR OLMAK İÇİN
HEMEN E-MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN
BENZER HABERLER

Toshiba'nın TV işini Vestel alabilir iddiası
 
Vestel Venus Z10 tanıtıldı
 
Zorlu Holding'in 2017 planları

Vestel, TVF'nin ana sponsoru oldu
 
Fenerbahçe Vestel ile lisans anlaşması imzaladı
 
Netflix Türkiye'ye iki dev anlaşmayla girdi
FORTUNE DİJİTAL KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

​NGN projesi Anadolu Bilişim'in performansını 3 kat artırdı
 
String Ventures hedef büyütüyor
 
Bitcoin ve BlockChain’in Türk filmini hatırlatan hikayeleri

Dijital ekosistemde güvenli yaşamın ipuçları
 
Samsung'dan dikkat çekici adımlar
 
Bugatti de bunu yaparsa...
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X