iPad Versiyonu

Türk girişimi, Samsung ile dünya sahnesinde

Samsung’un globaldeki tüm iş ortakları arasından MWC’ye gitmek üzere seçilen ilk ve tek Türk girişimi Pisano oldu.


   
   
   
   
Add to Flipboard Magazine.
   
  FOTOĞRAF: Arşiv
20.2.2017
Türk girişimi, Samsung ile dünya sahnesinde

Web-tabanlı mobil müşteri deneyimi yönetim platformu Pisano, müşteri ilişkilerinin var olduğu her sektörün ihtiyacına cevap veren inovatif ürünleri ile Samsung’un SEAP iş ortakları listesine giren ilk Türk girişimi olmayı başardı. Pisano, 27 Şubat – 2 Mart tarihlerinde İspanya’nın Barcelona kentinde yapılacak olan dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Mobile World Congress’te, Samsung standında ürünlerini dünyaya tanıtacak.
 
Pisano CEO’su Özkan Demir konu ile ilgili olarak “Kurulduğumuz 2014 senesinden bu yana inanılmaz bir hızla büyüyoruz. Geçtiğimiz 2016 senesini 8 kat büyüme ile kapattık, müşteri sayımızı 3 katına çıkardık. 5 farklı ülkeden yeni müşterilerimiz oldu ve bu yıl Londra’daki ilk ofisimizi açıyoruz. Bu yolda Samsung gibi değerli bir iş ortağı ile çalışmak bizler için gurur verici. Müşterilerimize gerçek zamanlı müşteri memnuniyeti alanında geliştirdiğimiz Pisano platformu, Samsung’un tabletleri üzerinden hizmet veriyor. Dünyaya açılmamızda ve büyümemizde Samsung’un büyük etkisi var. Amerika’dan Avusturalya’ya, Samsung pazarlama ve satış ekipleriyle birlikte Pisano’nun globale yayılması için çalışıyoruz. Mobile World Congress de bu adımlardan biri.” dedi.
 
Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen konuyla ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi “Samsung Electronics olarak dünyaya ilham veren teknolojiler geliştiriyor, geleceği şekillendirmek için çalışıyoruz. Bu doğrultuda Türkiye’deki inovasyon ve teknoloji ekosistemini geliştirmeyi hedeflerken, Samsung’un öncü teknolojileri ve inovasyon gücünden faydalanmak üzere tüm startup şirketlere büyük bir hevesle kapılarımızı açıyoruz. Samsung’un SEAP iş ortakları listesine giren ilk Türk girişim olmayı başaran Pisano’nun, Mobil Dünya Kongresi’nde ürünlerini tüm dünyaya duyurmasına katkı sağlıyor olmaktan çok mutluyuz.” 
   
   
   
   
Add to Flipboard Magazine.
   
   


İÇERİK HABERCİSİ

TEKNOLOJİ KATEGORİSİNE AİT EN GÜNCEL İÇERİKLERİNDEN HABERDAR OLMAK İÇİN
HEMEN E-MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN
BENZER HABERLER

Samsung, Harman'ı satın aldığını duyurdu
 
Samsung'un veliahdı tutuklandı
 
Samsung, Note 7'deki arızanın nedenini açıkladı

Samsung'un veliahtından Güney Kore liderine suçlama
 
Samsung 3 yılın en iyi faaliyet karını açıkladı
 
Samsung'un Galaxy S8 hedefi
TEKNOLOJİ KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

Twitter iftiharla sunar: ‘Günün Uygulaması’ uygulaması
 
Turkcell'de Süreyya Ciliv’in teknolojik hayali gerçekleşti
 
Borsa İstanbul, teknoloji yatırımı ile geleceğe uzanıyor

Sosyal medya: evdeki şeytan, işyerinde melek mi?
 
Vestel, iç pazara odaklanarak yüksek kârlılık arıyor
 
Google ‘kendin pişir, kendin ye’ cep telefonu için gün sayıyor
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X