Star Wars temalı Fiat 500 görücüye çıktı

Star Wars serisinin yeni filmi "Star Wars: Güç Uyanıyor" temalı özel Fiat 500, Los Angeles Otomobil Fuarı'nda sergilendi.


HABER: AA
  FOTOĞRAF: ARŞİV
1.12.2015
Star Wars temalı Fiat 500 görücüye çıktı

 

 

 

 

Star Wars serisinin yeni filmi "Star Wars: Güç Uyanıyor" temalı özel Fiat 500, Los Angeles Otomobil Fuarı'nda sergilendi.

Fiat açıklamasına göre, 100'den fazla ülkede 1,6 milyon kişinin tercihi olan Fiat 500'ün özel versiyonu olan "Fiat 500e Stormtrooper", Los Angeles Otomobil Fuarı'nda boy gösterdi.

Garage Italia Customs tarafından tasarlanan Fiat 500e Stormtrooper, "İlk Düzen" ordusunun zırhından esinlenilmiş ve siyah-beyaz gövde rengiyle şekillendirilmiş tasarımıyla öne çıkıyor. Otomobil, ön ve yan camlarının tasarımıyla "İlk Düzen Stormtrooper"ın göze çarpan güneşliği ve kaskına uyumlu yapısıyla sunuluyor.

Deri ve Alcantara kaplı ön ve arka koltukların yer aldığı iç mekanındaki tüm unsurların siyah-beyaz olmasına özen gösterilen yeni versiyon, Star Wars logolu beyaz ön paneliyle ön plana çıkıyor.
 HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

​'Rekabetçi devalüasyon kaybet-kaybet durumu yaratıyor'
 
Vietnam sandık başına gitti
 
Japon yetkiliden devalüasyon açıklaması

LG'den Vietnam atağı
 
Mısır MB para birimini devalüe etti
 
Samsung’daki iş kazasına 3 yıl ceza
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X