Sabancı Holding'de yeni atamalar

Sabancı Holding'de Grup Başkanlığı organizasyonlarında yeni atamalar yapıldı.


HABER: AA
  FOTOĞRAF: ARŞİV
9.03.2017
Sabancı Holding'de yeni atamalar

 

 

 

 

Sabancı Holding açıklamasına göre, Perakende Grup Başkanlığı'nı halen Strateji ve İş Geliştirme Grup Başkanı olarak görev yapmakta olan Ata Köseoğlu üstlenecek. Sanayi Grup Başkanlığı görevini de halen Kordsa Üst Yöneticisi (CEO) olarak görev yapan Cenk Alper yürütecek.

Sanayi Grup Başkanlığı altında Brisa, Kordsa, Temsa Otobüs, Temsa İş Makinaları ve Temsa Motorlu Araçlar şirketleri yer alacak. Çimento Grup Başkanlığını ise Yünsa'nın yönetim sorumluluğu ile birlikte Mehmet Hacıkamiloğlu üstlenecek. Yeni atamalar 1 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacak.

- "Başladığımız yeni etapta bir dönüşüm yaşıyoruz" 
Görevine 30 Mart itibarıyla başlayacak olan Sabancı Holding CEO'su Mehmet Göçmen, konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu: 
"Sabancı Holding olarak, başladığımız yeni etapta bir dönüşüm yaşıyoruz. Sürekli gelişim anlayışını odağına alan, sinerjisi yüksek, dinamik ve etkin bir yapıyla topluluğumuzu geleceğe daha sağlıklı taşıyacağımıza inanıyoruz. 

Yeni organizasyonel yapımız da tüm sistem ve süreçlerimizi daha verimli hale getirmek hedefiyle oluşturuldu. Bu yapılanmayı kendi organizasyonumuzdan güç alarak, içerden terfi ve görevlendirmelerle hayata geçirdik. Tüm çalışma arkadaşlarıma yeni görevlerinde başarılar diliyorum."HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

Borsa güne yükselişle başladı
 
Borsada tarihi düşük seviye
 
Borsa güne yatay başladı

Borsa günü yükselişle tamamladı
 
İlk çeyrekte hızlı büyüyen şirketler
 
 Borsa günü yükselişle tamamladı
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X