Philip Morris Kurumsal İlişkiler Direktörü Zeynep Güney Altıntaş oldu

Philip Morris/Sabancı bünyesinde gerçekleşen atama ile Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü görevine Zeynep Güney Altıntaş getirildi.


  FOTOĞRAF: ARŞİV
28.08.2018
Philip Morris Kurumsal İlişkiler Direktörü Zeynep Güney Altıntaş oldu

Zeynep Güney Altıntaş yeni görevinde, Philip Morris/Sabancı’nın kurumsal ve resmi ilişkiler alanlarındaki tüm faaliyetlerine ve ayrıca kurumsal iletişim yönetimine liderlik edecek.
 
2005-2008 yılları arasında ABD’de Finans Direktörlüğü görevinde bulunan Altıntaş, Philip Morris Türkiye organizasyonuna 2008 yılında katıldı. Satış, Pazarlama, İş Geliştirme ve Planlama departmanlarında çalıştıktan sonra, Şubat 2015'de İş Geliştirme ve Planlama Direktörlüğü görevini üstlendi.
 
Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Altıntaş, yüksek lisansını Baruch College, City University of New York'ta tamamladı. Zeynep Güney Altıntaş, evli ve iki çocuk annesi. HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

EBRD'den Migros tahvillerine 9 milyon lira yatırım
 
Akbank'a 980 milyon dolarlık 'sendikasyon'
 
Deutsche Bank: Euro ticaret savaşının galibi olabilir

Garanti Bankası, Şeker Piliç'i aldı
 
Binbaşgil: Karamsarlığa kapılmaya gerek yok
 
Doğuş'tan Garanti hisselerine ilişkin açıklama
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X