FORTUNE KÜNYE



Global 360 Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. adına
İMTİYAZ SAHİBİ
Nevzat Çalışkan
YAYINCI
Bige Daruga Çalışkan



YAYIN DİREKTÖRÜ
Cüneyt Toros



FORTUNE DERGİSİ


YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Şule Laleli
sulel@global360medya.com

KREATİF DİREKTÖR
Ümit Kurt
umitk@global360medya.com

BORSA EDİTÖRÜ
Zeynep Aktaş
zeynepa@global360medya.com

DIŞ HABERLER EDİTÖRÜ
Anahid Hazaryan
anahidh@global360medya.com

TEKNOLOJİ EDİTÖRÜ
Kerem Özdemir
keremo@global360medya.com

FİNANS EDİTÖRÜ
Ayfer Yıldız
ayfery@global360medya.com

HABER MERKEZİ
Tuğba İskefli
tugbai@global360medya.com
Begüm Nur Alkış
beguma@global360medya.com

SAYFA SEKRETERİ
Adem Samet Tonbul
ademt@global360medya.com
fortuneturkey.com


DİJİTAL DİREKTÖR
Seda Özcan

DİJİTAL PROJE YÖNETİCİSİ
Özge Özcan Kurt

ONLİNE İÇERİK DİREKTÖRÜ
Yiğit Yeşillik

FORTUNETURKEY.COM İÇERİK DİREKTÖRÜ
Alev Şahin Can

DİJİTAL REKLAM DİREKTÖRLERİ
Mine Balkan
Azem Hastürkoğlu

DİJİTAL REKLAM REZERVASYON
Selim Altınkaynak


FORTUNE SOSYAL MEDYA HESAPLARI
Fortune Türkiye Twitter
Fortune Türkiye Facebook
Fortune Türkiye Google+
Fortune Türkiye LinkedIn
Fortune Türkiye RSS




REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA


REKLAM GRUP BAŞKANI
Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

REKLAM DİREKTÖRLERİ
Hande Uzun
handeu@global360medya.com
Edna Levi
ednal@global360medya.com

REKLAM KORDİNATÖRÜ
Nalan Cengiz
nalanc@global360medya.com

EVENT VE ÖZEL PROJELER DİREKTÖRÜ
Güneş Eren
gunese@groupmedya.com

REZERVASYON MÜDÜRÜ
Ender Parlar
enderp@groupmedya.com

REZERVASYON VE AR-GE MÜDÜRÜ
Seyhan Erat
seyhane@groupmedya.com

REKLAM TEKNİK MÜDÜRÜ
Mesut Öztürk
mesuto@groupmedya.com

ABONE VE ESKİ SAYILAR
Eda Şeftalicioğlu
edao@groupmedya.com



FORTUNE

EDITOR IN CHIEF
Clifton Leaf

DEPUTY EDITOR
Brian O'Keefe

EXECUTIVE EDITOR
Adam Lashinsky

DIGITAL EDITOR
Andrew Nusca



TIME INC. PARTNERSHIP, LICENSING AND SYNDICATION

SENIOR VICE PRESIDENT
Jennifer Savage

DIRECTOR, LICENSING OPERATIONS
Richard Schexnider

EXECUTIVE DIREKTOR, CONTENT MANAGEMENT
Paul Ordoñez

INTERNATIONAL EDITOR
Jack Livings



TIME INC.

PRESIDENT & CHIEF EXECUTIVE OFFICER
Rich Battista

CHIEF CONTENT OFFICER
Alan Murray

VICE CHAIRMAN
Norman Pearisttine




YEREL SÜRELİ YAYIN

FORTUNE Dergisi'nin isim hakkı 1929'dan beri ABD’de yayımlanmakta olan FORTUNE'a aittir. Yapılan lisans anlaşması gereği Global 360 Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından Türkiye'de yayımlanmaktadır.

Yazı ve fotoğrafların tüm hakları FORTUNE Dergisi’ne aittir. Yazılı izin olmaksızın hiçbir şekilde yazı ve fotoğraflardan alıntı yapılamaz. Yayımlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir.

FORTUNE TÜRKİYE web sitesinde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan Seri: V, No:52 sayılı Yatırım Danışmanlığı Faaliyetine ve Bu Faaliyette Bulunacak Kurumlara İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulabilecektir. Bu web sitesinde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyelerde bulunanların kişisel görüşlerine ve tüm sistem sonuçları tercih edilen ve kullanılan hesaplama yöntemlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu web sitesinde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu anlamda hiçbir yasal sorumluluk kabul etmediğimizi beyan ederiz.

FORTUNE TÜRKİYE basın meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.

Contains material ©2014 Time Inc. Used with permission. All rights reserved.
Reproduction in whole or in part without written permission is prohibited.
FORTUNE is a trademark of Time Inc. Used under License.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X