Iphone yeni modelleriyle şaşırtmaya hazırlanıyor

Dün itibariyle lansman tarihini de açıklayan Apple, 12 Eylül tarihinde yeni modellerini tanıtacak.


HABER: WEBRAZZI
  FOTOĞRAF: ARŞİV
31.08.2018
Iphone yeni modelleriyle şaşırtmaya hazırlanıyor

 

 

 

 

Apple’ın Eylül ayında 3 yeni iPhone modeli tanıtmaya hazırlandığını sizlere daha önce aktarmıştık. Dün itibariyle lansman tarihini de açıklayan Apple, 12 Eylül tarihinde yeni modellerini tanıtacak. Bugün ise iPhone ailesinin yeni modelleri ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı.
 
Altın renk seçeneği geliyor
9to5mac‘in yayınladığı bir habere göre iPhone ailesinin yeni modeli olan iPhone XS karşımıza çıktı. Paylaşılan görselde boyutları farklı olan iki model görmekteyiz. 5,8 ve 6,5 inç olmak üzere iki farklı versiyona sahip olacak olan iPhone XS, tanıtılacak olan 3 iPhone modelinden ikisi.
 
Diğer model ise geçtiğimiz yıl karşımıza çıkan iPhone X modelinin yenilen versiyonu olacak. Paylaşılan görseldeki altın renk detayları ise dikkatleri çekiyor. Hatırlatmak gerekirse iPhone X modeli sadece uzay grisi ve gümüş seçeneklerine sahipti. Yeni modellerle birlikte iPhone X ve XS modellerine altın renk seçeneğinin gelmesi sürpriz olmayacaktır.
 
Henüz sızdırılan modeller ile ilgili herhangi bir teknik detayın bulunmadığını da belirtelim. Aynı etkinlikte Apple’ın akıllı saati olan Apple Watch‘ın yeni versiyonun da tanıtılması bekleniyor. 12 Eylül tarihinde tanıtılacak olan yeni iPhone modellerini ve diğer Apple ürünlerini sizlere aktarmaya devam edeceğiz.HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

Jobs, Musk ve Gates'in ortak özellikleri
 
Steve Jobs ve Bill Gates arasındaki aşk nefret ilişkisi
 
Steve Jobs filminin yeni fragmanı yayınlandı

Steve Jobs operası geliyor
 
Steve Jobs'ın ilham veren sözleri
 
Steve Jobs filminin yeni fragmanı yayınlandı
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X