Seyahatin yeni adresleri

Yeni projeleriyle seyahat rotanızı belirleyecek etkileyici yeni otellerden bazılarını sizin için bir araya getirdik.


1 | 5
 
Zadún, San jose del Cabo, Meksika
Zadún, San jose del Cabo, Meksika
San José del Cabo’nun etkileyici sahil şeridinde yer alan ve bir Ritz- Carlton Rezervi olan Zadún, 2019 yılının başında hizmete girecek. Zadún, bölgenin benzersiz topografyasından ve kum tepelerinden esinlenerek, manzaraya uyum sağlayacak şekilde inşa edildi. Cortez Denizi’nin panoramik manzarasına sahip tesisin içerisinde bir çöl botanik parkı, 27 delikli golf tesisi, spa ve çeşitli yüzme havuzları, her birinde özel uşak hizmetinin verildiği ve çoğu özel dalma havuzuna sahip zarif bir şekilde döşenmiş 115 süit ve villa yer alıyor.

2 | 5
 
W Kuala Lumpur, Kuala Lumpur Malezya
W Kuala Lumpur, Kuala Lumpur Malezya
Malezya’nın başkenti Golden Triangle’da, şehrin kalbinde yer alan W Kuala Lumpur, Ağustos 2018’de hizmete girmeye hazırlanıyor.
Otelin, şehrin simgelerinden olan Petronas İkiz Kuleleri  ve silüetine bakan 150 odası bulunuyor. W Kuala Lumpur,
misafirlerinin iyi bir uykuya sahip olması için özel bir yastık menüsü sunuyor. Otel aynı zamanda
şehir merkezinin en büyük balo salonlarından birine sahip. W Kuala Lumpur, Golden Triangle’deki Kuala Lumpur Kongre Merkezi’ne ise birkaç dakikalık mesafede yer alıyor. Otel, Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı’na 58 km uzaklıkta konumlanıyor.

 

3 | 5
 
The St. Regis Cairo, Kahire Mısır
The St. Regis Cairo, Kahire Mısır
Ülkede yıllar süren toplumsal çatışmadan sonra, Mısır turizm endüstrisinin tekrar radarına giriyor. Mısır’ın başkenti Kahire’de yer alan The St. Regis’in yeni şehir oteli The St. Regis Cairo, Mart 2018’de hizmete girdi. 39 katlı ve Nil Nehri manzaralı The St. Regis Cairo’da Kahire’nin puslu gün batımı kaçırılmaması gereken anlardan biri. 292 odalı The St. Regis Cairo’da odalar, papirüs bahçeleri ve Nil Vadisi florasını betimleyen objeler ve duvar resimleriyle zenginleştirildi. Otelin St. Regis Athletic Club bölümünde egzersiz yapabilir, kapalı ve açık yüzme havuzlarında yüzebilirsiniz. Otel yemek konusunda konuklarına Arap mutfağı, Asya mutfağı, et lokantası gibi pek çok seçenek sunuyor. The St. Regis, en eski ve en büyük Keops Piramidi’ne ise 50 dakikalık araba sürüş mesafesinde bulunuyor.

4 | 5
 
Four Seasons Resort, Desroches Adası Seyşeller
Four Seasons Resort, Desroches Adası Seyşeller
Beyaz kumsalla çevrili tropik bir adada konumlanan tesis, 2018 yılının başında açıldı. Otel, kuşların sesleri ve okyanus esintisi eşliğinde bir tatil sunuyor. Tesis, bir mercan adası olan Desroches Adası’nda yer alan tek tesis olma özelliği taşıyor. Tesisin süitlerden villalara ve rezidanslara uzanan konaklama seçenekleri ahşap platformlu, özel havuzlu ve plaj erişimli. 933 dönümlük Desroches Adası, zengin dalış alanları ve balıkçılık olanakları ile dolu. Adanın hayvan koruma alanı, yaklaşık 150’ye yakın dev Aldabra kaplumbağasına ev sahipliği yapıyor. Desroches Adası’na, Seyşeller’in en büyük adası olan Mahé’den 35 dakikalık bir uçuş ile ulaşabiliyorsunuz.

 

5 | 5
 
Mandarin Oriental Doha, Doha Katar
Mandarin Oriental Doha, Doha Katar
Mandarin Oriental Doha, şehrin yeni yaşam tarzı ve kültürel merkezi olan Msheireb Downtown Doha’nın kalbinde yer alıyor.
2018 yılının ilk aylarında hizmete giren Mandarin Oriental Doha, iş bölgesinin, turistik mekanların ve havalimanının yakınında ideal bir konumda bulunuyor.
Otel 249 oda, suit ve servisli daireler, dokuz farklı restoran ve bir spa ile iş veya eğlence için iyi bir alternatif sunuyor. Hamad Uluslararası Havaalanı’na 20 dakika uzaklıkta bulunan tesis, Arap, Fransız ve Asya mutfağı gibi birbirinden farklı mutfaklardan yemek deneyimleri yaşatıyor.

 

 

 

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X