Esnaftan sicil affı talebi

TESK Genel Başkanı Palandöken, 'Bankalara olan kredi borçları mutlaka yapılandırılmalı. Bununla beraber sicil affı getirilmeli' dedi.


  FOTOĞRAF: ARŞİV
8.05.2018
Esnaftan sicil affı talebi

 

 

 

 

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'de önemli oranda kredi ve kredi kartı borcu bulunana vatandaş olduğuna dikkati çekti.

Emeklilerden çalışanlara gençlerden yaşlılara kadar toplumun çeşitli kesimlerine yönelik birçok düzenleme içeren torba yasa tasarsının TBMM gündeminde yer aldığını anımsatan Palandöken, şunları kaydetti:

"Bankaların yüksek faiz oranları, bu borçların ödenmesini daha zorlaştırıyor. Bankalara olan kredi borçları mutlaka yapılandırılmalı. Bununla beraber sicil affı getirilmeli. Zorunlu ve etkin sicil affı esnafa rahat bir nefes aldırır. Piyasaya yeniden hareket ve bereket kazandırır."HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

Biletix müşterilerinin bilgileri çalındı
 
Operatörlere 'roaming' cezası
 
Abone başına en çok Turkcell kazandı

Avea ve Vodafone'dan iş ortaklığı
 
Türk Telekom üst yönetiminde değişiklik
 
Türk Telekom o binaları satışa çıkardı
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X