iPad Versiyonu

Cepten fatura kesen tek uygulama

Paraşüt, cep telefonundan elektronik fatura gönderme hizmeti ile satış süreçlerini daha da hızlandırıyor.


   
   
   
   
Add to Flipboard Magazine.
   
  FOTOĞRAF: Arşiv
20.2.2017
Cepten fatura kesen tek uygulama

Paraşüt kullanıcıları artık, IOS ve Android akıllı telefonlar üzerinden indirdikleri "Paraşüt -Ön Muhasebe ve Fatura Yönetimi" uygulaması ile, elektronik faturalarını satış işlemini takip eden 10 saniye içerisinde müşterisi ile paylaşabilecek. Türkiye’de bir ilk olan bu özellik sayesinde şirketler, maliyet yaratan, zaman kaybına yol açan ve fazladan iş yüküne neden olan fatura yazma/postalama işlemlerinden kurtulurken, elektronik fatura gönderimlerini mobil olarak cep telefonundan gerçekleştirebiliyor.
 
Paraşüt Kurucu Ortağı Sean Yu, konuyla ilgili olarak şu sözleri aktardı: "Mobil teknolojinin hızla gelişmesi ve geniş kitleler tarafından kullanılmaya başlaması ile birlikte akıllı telefonlarımızla yapabildiğimiz şeylerin sayısının çok hızlı arttığını görüyoruz. Artık elektronik faturayı mobil olarak kesip 10 saniye içerisinde göndermek de bunlardan biri.

Paraşüt mobil uygulamamız, kullanıcılarımız tarafından en çok talep gören hizmetlerimizden biri oldu. Uygulamamızda yeni geliştirdiğimiz bu özelliğimiz ile kullanıcılarımıza, tüm faturalarını mobilde elektronik fatura olarak kesip gönderebilme imkanı sunuyoruz. Örneğin sahada satış yapan bir eleman gerçekleştirdiği satış işlemi faturalarını elektronik olarak anında kesip e-posta ile gönderebilecek. Normal şartlarda faturalar, ofise dönüldüğünde kesiliyor ya da çalışanlar yanlarında fatura koçanı taşıyarak manuel olarak kesiyor. Bu da işlemin uzamasına ve çoğu zaman kayıplara bile yol açabiliyor. Bu bağlamda ofis dışında çalışan ve fatura kesme sorumluluğu olan saha çalışanları yanlarında fatura koçanı taşıma yükünden de kurtulmuş olacak. Paraşüt olarak bu faturalama sürecini mekandan bağımsız kılarak zaman ve maliyetten tasarruf etmenin önünü tamamen açmış olduk. Büyüme hedefinde olan işletmelerin bu alanda en büyük yardımcısı olduk ve mobilde de finansal operasyonları kontrol altına almalarını sağladık diyebiliriz. Bu bizim için çok gurur verici bir sonuç. Yeni yılda da sunduğumuz hizmetleri geliştirmeye devam edeceğiz."
   
   
   
   
Add to Flipboard Magazine.
   
   


İÇERİK HABERCİSİ

TEKNOLOJİ KATEGORİSİNE AİT EN GÜNCEL İÇERİKLERİNDEN HABERDAR OLMAK İÇİN
HEMEN E-MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN
BENZER HABERLER

​Girişimcilikte doğru ortağı bulmanın 3 altın kuralı
 
İsveç nükleer enerji santrallerinin faaliyet ömrünü uzattı
 
 'Veri merkezi sektörü Türkiye'de hızla yükselecek'

eBay ilk çeyrek bilançosunu açıkladı
 
IBM'in net karı ve geliri ilk çeyrekte azaldı
 
Yahoo'nun ilk çeyrek net kar ve geliri arttı
TEKNOLOJİ KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

Vestel, iç pazara odaklanarak yüksek kârlılık arıyor
 
Turkcell'de Süreyya Ciliv’in teknolojik hayali gerçekleşti
 
Borsa İstanbul, teknoloji yatırımı ile geleceğe uzanıyor

Google ‘kendin pişir, kendin ye’ cep telefonu için gün sayıyor
 
Twitter iftiharla sunar: ‘Günün Uygulaması’ uygulaması
 
Sosyal medya: evdeki şeytan, işyerinde melek mi?
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X